Resultat Gründer Expo 2016

Resultat Gründer Expo 2016

Følgende Ungdomsbedrifter representerer Akershus under Norgesmesterskapet for ungdomsbedrifter på Norges Varemesse 28.-29. april:
The Perfect line UB, Mailand vgs (Beste innovative produkt)
MagnoCare UB, Mailand vgs (Beste yrkesfaglige bedrift)
Champion UB, Frogn vgs. (Beste HR/IA-bedrift)
Eyesight UB, Mailand vgs. (Størst verdiskapingspotensial)
Alltid Tørr UB, Ski vgs. (Beste Ungdomsbedrift)

Beste logo (videregående skole)
1. BioBam UB, Sandvika vgs.
2. Remod UB, Rosenvilde vgs.
3. MagnoCare UB, Mailand vgs.

Beste kundeopplevelse på nett (videregående skole)

1. Limitless UB, Frogn vgs.
2. BioBam UB, Sandvika vgs.
3. LavaIT UB, Bleiker vgs.

Beste forretningsplan (videregående skole)

1. CareClock UB, Mailand vgs.
2. Del Din Båt UB, Frogn vgs.
3. Grønn Tråd UB, Frogn vgs.

Beste reklamefilm (videregående skole)

1. Del Din Båt UB, Frogn vgs.
2. Blair UB, Drømtorp vgs.
3. Remod UB, Rosenvilde vgs.

Beste markedsføring (videregående skole)

1. Limitless UB, Frogn vgs.
2. MagnoCare UB, Mailand vgs.
3. Del Din Båt UB, Frogn vgs.

Beste HR/IA-bedrift (videregående skole)

1. Champion UB, Frogn vgs.
2. MagnoCare UB, Mailand vgs.
3. BioBam UB, Sandvika vgs.

Størst verdiskapingspotensial (videregående skole)

1. Eyesight UB, Mailand vgs.
2. Slektsbånd UB, Ski vgs.
3. MagnoCare, Mailand vgs.

Beste yrkesfaglige bedrift (videregående skole)

1. MagnoCare UB, Mailand vgs.
2. Sandvika vgs tannklinikk UB, Sandvika vgs.
3. Teram Gruppen, Kjelle vgs.

Beste selger (videregående skole)

1. Sigurd Søbye fra GreenGame UB, Bjørkelangen vgs.

2. Nazam Zubair fra CareClock, Mailand vgs.

3. Aslak Tørm fra Airsound, Lørenskog vgs.

Beste utstilling (videregående skole)

1. Limitless UB, Frogn vgs.
2. Slektsbånd UB, Ski vgs.
3. BioBam UB, Sandvika vgs.

Beste innovative produkt (vare og tjeneste) (videregående skole)

1. The Perfect line UB, Mailand vgs.
2. Eyesight UB, Mailand vgs.
3. MagnoCare UB, Mailand vgs.

Beste regnskap (videregående skole)

1. EasySocks UB, Frogn vgs.
2. BioBam UB, Sandvika vgs.
3. EasyBrace UB, Sandvika vgs.

Beste sosiale entreprenør (videregående skole)

1. Limitless UB, Frogn vgs.
2. MagnoCare UB, Mailand vgs.
3. Slektsbånd UB, Ski vgs.

Alumnis lederskapspris (videregående skole)

Louise Høyem, Limitless UB

Beste Ungdomsbedrift i Akershus (videregående skole)

1. Alltid tørr UB, Ski vgs.
2. Champion UB, Frogn vgs.
3. The Perfect line UB, Mailand vgs.


Ungt Entreprenørskap Akershus gratulerer alle vinnerne, og ønsker de NM-klare bedriftene lykke til med sine forberedelser til Norgesmesterskapet!